Velmi kladně oceňuji profesionální přístup paní makléřky Záveské. Spolupráce byla výborná, paní makléřka byla vždy velice vstřícná a ochotná vše vysvětlit a dobře poradit. ZK realitní kancelář mohu s klidným svědomím doporučit i dalším klientům.
Ráda bych vyjádřila spokojenost za skvělou profesionální práci, při prodeji mého domu, a zároveň poděkování a ochotu, laskavost a podporu, která mě byla věnována v době intenzivního hledání vhodného bytu k zakoupení. Následně i za doporučení pěkného bytu, a za skvělou asistenční pomoc v době dražby bytu a jeho úspěšném vydražení. ZK reality byla moje šťastná volba.
Dobrý den, paní Záveská, Chtěl bych Vám moc poděkovat za vstřícný přístup a ochotu. Z mého pohledu se snažíte prodej realit dělat úplně jinak, než zbytek konkurentů v našem regionu. Ve Vašich nabídkách nemovitostí kvituji veliké množství až detailních informací, které si tak už jako klient nemusím nikde sám pracně dohledávat a perfektní jsou i nová videa s prezentací nabídek. Děkuji za výbornou spolupráci, férové jednání a přeji Vám mnoho úspěchů v tom co děláte :-) Petr Myška
Naprosto neskutecne perfektni servis, nemam co vytknout. Lenka a Petr se o me starali od zacatku az do konce koupe domu velice profesionalne. Dekuji
Přes ZK reality jsme kupovali chatu a přiznáme se, že s realitkami jsme v minulosti dobré zkušenosti neměli, jak osobně, tak z doslechu. Takže náš přístup byl zpočátku opatrný, jelikož důvěra pramení ze zkušenosti. A právě ta naše zkušenost ukázala, že ZK reality můžeme bez obav a vřele doporučit. Zkrátka, potkat slušné a poctivé lidi je vždy požehnání. Není problém se domluvit a při dobré vůli jde vše vyřešit. Takže díky za vše a jako vždy se ukazuje, že je to o lidech.
S Vaší prací jsme byli velice spokojení.
Dobrý den, děkujeme Vám za ochotu a velmi příjemné jednání. Botta a Králová.
Dobry den Lenko, jeste jednou vam musime opravdu srdečně podekovat za vasi vynikajici praci a profesionalni jednani. Prejeme mnoho dalsich uspechu a vse nejlepsi v praci i v soukromem zivote. S pozdravem Frantisek a rodina
Touto cestou bych ráda poděkovala paní Lence Záveské Köstingerové, za její pečlivou a profesionální práci. Spolupráci s touto realitní kanceláří mohu jen doporučit.
Prostřednictvím ZK reality jsem prodával byt. Služby kanceláře hodnotím jako vysoce profesionální, bezproblémové, rychlé, ale zároveň srozumitelné, přístupné k jednání a dohodě. ZK reality mohu s klidným svědomím doporučit
Setkal jsem se s prací šesti realitek, ZK reality bych hodnotil za 1. ve všech realitních předmětech. Doporučuji.
S paní Záveskou se mi po dobu prodeje domu spolupracovalo dobře. Paní Záveská se pravidelně cca jednou za 14 dní ozývala a informovala mě o stavu prodeje. Myslím, že umí skvěle komunikovat s lidmi, což je při prodeji nemovitosti také důležitá věc. Umí vyzdvihnout klady prodávané nemovitosti. Výhodou je také oblast pro Jičínsko z důvodu malé dojezdové vzdálenosti k prodávané nemovitosti. Ráda i poradí s problematikou v oblasti daní. Mohu vřele doporučit.
Obrátit se na tuto kancelář vřele doporučuji. S paní Lenkou Záveskou jsem se seznámila v roli kupující a byla mi opravdu vstřícnou oporou při nelehkém nákupu mé vysněné zahrady. Moc jí děkuji za trpělivost, kterou musela při našem obchodu projevit, má nemalý podíl na mé stále neupadající radosti.
Děkuji za pomoc při prodeji nemovitosti a pokud budu někdy potřebovat služby realitního makléře, rád se opět na ZK reality, na paní Lenku Záveskou Köstingerovou, obrátím.
Od realitní kanceláře ZK reality zastoupenou paní magistrou Lenkou Záveskou Köstingerovou jsem očekával rychlý a bezproblémový prodej své nemovitosti. Zásluhou paní magistry, které bych tímto rád poděkoval, bylo moje očekávání zcela naplněno. Paní makléřka zajistila profesionální servis jak s propagací nemovitosti, tak i během samotného prodeje. Spolupráci s realitní kanceláří ZK reality mohu všem vřele doporučit.